הגירה לקנדה | דרכון קנדי | בואו להגר לקנדה | ויזה לקנדה | להגר לקנדה

הגירה לקנדה בדרך הבטוחה ביותר

הגירה לקנדה הפכה לפופולארית מאוד בשנים האחרונות היות וקנדה היא מהמדינות היפות והשקטות בעולם ונחשבת לאחת האטרקטיביות ביותר לאנשים המחפשים להגר לארץ אחרת. קנדה משלבת נופים מרהיבים, אוכלוסיה מסבירת פנים, אפשרויות עבודה, קידום ולימודים ובנוסף לכל אלה היא גם מעניקה לתושביה מגוון רחב של שירותים והטבות ההופכים את החיים בה לקלים, נוחים ונעימים ביותר.
אין זה פלא שלמעלה מרבע מליון אנשים בכל שנה בוחרים להגר לקנדה ולקבל ויזת הגירה לקנדה. מחזיקי ויזת הגירה לקנדה זוכים ליחס חם ולסל הטבות שנועדו להקל על תהליך ההגירה והמעבר לארץ החדשה.

קנדה היא היא אחת המדינות הגדולות בעולם (מקום 2) כיום היא מונה למעלה מ-35 מיליון אזרחים, קנדה גובלת עם ארצות הברית. אוטווה היא עיר הבירה של קנדה בה יש למעלה מ-1.2 מיליון.

אפשרות ההגירה לקנדה הם קלות יותר מאשר לארה"ב דבר אשר מאפשר כמעט לכולם לעבור לקנדה ולהרוויח הרבה יותר מאשר בארץ בטח כאשר המחירים לצרכן בטורנטו למשל נמוכים ב6-7% יותר מאשר בתל אביב, וגם האוכל זול יותר למשל ארוחה עסקית במקדונלס תעלה לכם 26 שקלים בלבד לעומת 46 שקלים שהארוחה עולה בארץ. גם חשמל, מים ארנונה ומיסים נמוכים משמעותית יותר בקנדה מאשר בארץ לפחות כ-20 פחות מאשר בטורנטו מאשר בתל אביב.

אנו מתמחים במתן שירותי הגירה לקנדה דרך לימודים 
הכוללים ייעוץ אישי, הכנת בקשות לקבלת וויזה לקנדה, וליווי צמוד של מבקשי וויזת הגירה לקנדה לאורך כל השלבים עד לקבלת וויזת הגירה חוקית לקנדה.
הניסיון הרב שצברנו מאפשר לכם לקבל וויזת הגירה לקנדה בדרך הנוחה והקלה ביותר והופך את ההגירה לקנדה מתהליך בירוקרטי מתיש לחוויה נעימה וחיובית

הצעד הראשון שלכם לחיים חדשים בקנדה - מתחיל אצלנו, בזרועות פתוחות, בחיוך, ובעזרה אמיתית.

0549-777-791

אלדד

0522-800-900

חי

03-3-752-762

משרד

  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon
  • YouTube Social  Icon

בן ציון גליס 18 פ"ת 
מתחם M-Center 

נווט מהנייד.png

Developed and designed By Hai Ben Avraham

אלדד

חי

שלחו לנו הודעה 
Whatsapp