הדרך המהירה ביותר לרכוש מקצוע

אנו מציעים לסטודנטים שלנו מסלולי לימוד במקצועות נחשבים ומובילים בשוק, כמו מנהל עסקים, שיווק דיגיטלי, ניהול קשרי לקוחות, פיתוח אפליקציות, ניהול רשתות ואבטחת מידע, לימודי אנגלית כשפת אם ועוד. קהל הסטודנטים שלנו מורכב מצעירים המגיעים ממעל-ל 58 מדינות מכל רחבי העולם. הסטודנטים שלנו עוברים הכשרה מקצועית על ידי צוות מורים רחב ועתיר ניסיון, שתפקידו לסייע לכם להשיג תעסוקה רווחית בקנדה בזמן הקצר ביותר.


המקום הכי טוב בעולם אני ממליצה מאוד מאוד אין על קורנרסטון  שיעורים מעניינים מורים מדהימים חווית לימודים אחרת.

הדר יהי שלום , החלום שלי זה היה להגיע לקנדה, קורנרסטון הייתה הבחירה הנכונה כדי להגשים את החלום. המכללה נתנה לי את הכלים הכי חשובים על מנת להצליח ולחוות את החלום הקנדי

החלום שלי זה היה להגיע לקנדה, קורנרסטון הייתה הבחירה הנכונה כדי להגשים את החלום.

המכללה נתנה לי את הכלים הכי חשובים על מנת להצליח ולחוות את החלום הקנדי” ממליץ בחום.

בני בלקין, החלום שלי זה היה להגיע לקנדה, קורנרסטון הייתה הבחירה הנכונה כדי להגשים את החלום. המכללה נתנה לי את הכלים הכי חשובים על מנת להצליח ולחוות את החלום הקנדי

אני לומד ניהול קשרי לקוחות ומאוד מרוצה , שיפרתי את האנגלית שלי לרמה גבוהה מאוד , אני מקבל יחס מצויין מהמרצים ויש לי כאן הרבה חברים ממליץ בחום רב.

רפי ספורי

לראשונה מאז שאני מכיר את עצמי אני נהנה ללמוד, כיתה קטנה יחס אישי ,תוך זמן קצר הכרתי בנות ובנים מכל העולם

אני משלב לימודים וחוויות מדהימות ממליץ מאוד לכל אחד.

סער אלגרסי

“I took English lessons first and now I am a Hospitality Management student. After more than a year at Cornerstone I can say that my favorite thing is that our opinion matters.”

KELLEN , Canadian Experience Program

“I am making my dream come true, studying a subject that I’m passionate about. I particularly enjoy the small class. The instructors are always available whenever I need them. There are great facilities and I love living in Vancouver!”

CELAL , IT Manager

“My favorite things about studying at Cornerstone are that the instructors are very approachable, you get instant feedback, and classes are very practical.”

SAYA, Web and Mobile App Development Diploma Program

“I am studying Hospitality Management and I love how diverse this college is, you learn a lot from your colleagues! I am also very thankful for such caring staff. Thank you!”

STEPHAN , Hospitality Management Diploma Program

חדשות היום של המכללה

כיסוי נושאים משיעורים שונים ואירועי ארגון סטודנטים.

הצטרפו ליותר מ 50,000 בוגרי cornerstone

הפוך לחלק ממכללת הקהילה הבינלאומית של Cornerstone כדי לקדם את הקריירה שלך.

מלאו פרטיכם ונציג שלנו יחזור אליכם בהקדם.

תודה, ההודעה נשלחה בהצלחה!
אירעה שגיאה בניסיון לשלוח את ההודעה שלך. בבקשה נסה שוב מאוחר יותר.