הכירו את מכללת CORNERSTONE

מכללת CORNERSTONE הוקמה בשנת 1980 בעיר ונקובר שבקנדה, והיא המכללה היחידה המשלבת תכנית לימודים עיונית עם ניסיון מעשי בשכר גבוה (סטאז').

כמכללה שחרטה על דגלה את דגל שבירת המוסכמות, שינוי התודעה וההתפתחות האישית, אנו מציעים לכם מסלול אחר ושונה המשלב לימודים ועבודה חוקית ומתגמלת במקצוע אותו בחרתם ללמוד.
ואפילו טיול חלומי בקנדה שהיא אחת המדינות היפות והרבגוניות בעולם עם טבע ונופים עוצרי נשימה
ואף מקומות רבים בהם רגל אדם טרם דרכה.

אנו מציעים לסטודנטים שלנו מסלולי לימוד במקצועות נחשבים ומובילים בשוק, כמו מנהל עסקים, שיווק דיגיטלי, ניהול קשרי לקוחות, פיתוח אפליקציות, ניהול רשתות ואבטחת מידע, לימודי אנגלית כשפת אם ועוד.

קהל הסטודנטים שלנו מורכב מצעירים המגיעים ממעל-ל 58 מדינות מכל רחבי העולם. הסטודנטים שלנו עוברים הכשרה מקצועית על ידי צוות מורים רחב ועתיר ניסיון, שתפקידו לסייע לכם להשיג תעסוקה רווחית בקנדה בזמן הקצר ביותר.

כפועל יוצא מהחזון שלנו, אתם הסטודנטים תמיד תהיו במרכז, ותקבלו תשומת לב אישית שתאפשר לכם להביא לידי ביטוי את הכישורים והיכולות המקצועיות שלכם בצורה המקסימלית ביותר.

בתוך כך, אנו נשאף לספק לכם בסיס של ידע והזדמנויות חדשות, כזה שיאפשר לכם לספוג מיומנויות הדרושות כדי לעמוד בסטנדרטים התובעניים של חיינו.

מכללת CORNERSTONE – ההצלחה שלך מתחילה כאן!

למה שתבחרו בנו?

ניסיון - עם מוניטין של למעלה מ- 40 שנה וצוות מורים רחב ועתיר ניסיון, מכללת CORNERSTONE נחשבת כיום למכללה מובילה בתחום הלימודים בקנדה.
 

מכללה מוכרת – מכללת CORNERSTONE היא מכללה מוכרת על ידי ארגון אבטחת איכות ההשכלה (EQA), שמטרתו להבטיח את רמת ההשכלה הגבוהה עפ"י התקנים של הממשלה הקנדית.

בנוסף, המכללה מוכרת על ידי ארגון מוסדות החינוך הפרטי (PTIB), שמטרתו לפקח על מוסדות החינוך הפרטיים ולהגן על זכויות הסטודנטים עפ"י הנחיות משרד החינוך.

כמו כן, המכללה משתפת פעולה עם מכון ההשכלה האמריקאי למלונאות ואירוח (AHLEI), האחראי על הכשרתם המקצועית של עובדי התעשייה בכל רחבי אמריקה והעולם.

 

מסלול חדשני – אנו מציעים לכם תכנית לימודים מתקדמת המשלבת מסלול לימודים עיוני וסטאז' בשכר מלא!

 

יחס אישי – אנו מאמינים כי באמצעות תשומת הלב האישית, אתם הסטודנטים תוכלו להפיק מעצמכם את המירב ולהגיע להישגים יוצאי דופן. לכן, אנו מקפידים על לימודים בכיתות קטנות, כאלה שימקסמו את התקשורת הבין אישית בינכם למרצה.
 

הכוונה מקצועית – כסטודנט פוטנציאלי, יועצי הקריירה שלנו יוכלו לעזור לך לבחור את תכנית הלימודים המתאימה ביותר עבורך, זו שתביא לידי ביטוי בצורה המקסימלית את הכישורים שלך ותוביל אותך להצלחה בתחום העיסוק בקריירה שבחרת.
 

שכר לימוד אטרקטיבי – אין ספק שאחד האתגרים הגדולים עבורכם, הסטודנטים שלנו, הוא מימון הלימודים תוך עמידה בהוצאות המחיה השוטפות. אנו ב- CORNERSTONE מודעים לאתגר ומציעים לכם מסלולים בשכר לימוד אטרקטיבי.
 

מיקום אטרקטיבי - המכללה נמצאת במרכז העיר ונקובר מחולקת לשני קמפוסים הממוקמים בלב ליבה של העיר, מוקפים אזורי מסחר, בילוי, תיירות ואין ספור ערוצי תחבורה מרכזיים. מזג האוויר נוח כל ימות השנה ויאפשר לכם לשלב בקלות בין הלימודים, העבודה והטיולים בקנדה.
 

חבר מביא חבר - סטודנט שיירשם ויביא סטודנט שיירשם גם הוא ללימודים לקורס של שנתיים המשלבים לימודים ועבודה בקנדה יקבל חודש לימודי אנגלית חינם או שווה ערך.

 

רוצים לתכנן את החלום? דברו איתנו!